Polub nas na Facebook

  1. Adresy
  2. Adresy1
  3. Adresy2
  4. Adres4
  5. Adres5
  6. KDZ

O nas

MISJA

Jednym z głównych priorytetów w naszej firmie jest spełnianie oczekiwań naszych klientów. Staramy się to czynić dbając o jak najwyższe standardy obsługi klienta nieustannie podnosząc w tym zakresie kwalifikacje naszych pracowników poprzez różnego rodzaju szkolenia. Wieloletnie doświadczenie oraz posiadana wiedza z zakresu branży budowlanej naszych doradców jak i kadry zarządzającej sprawia, że możemy z powodzeniem realizować naszą misję.Firma F.P.H.U. Głuc została założona przez Pana Andrzeja Głuca 12.11.2007 roku. Na swoją główną siedzibę właściciel wybrał Maków Podhalański. Pan Andrzej wykorzystując bogaty bagaż już prawie 20-letniego doświadczenia zawodowego, od początku tworzył profil działalności firmy, ukierunkowany na rozpoznanie oraz zaspokojenie potrzeb klientów w branży budowlanej, zwłaszcza w segmencie budownictwa jednorodzinnego. Poprzez systematyczny i stabilny rozwój firma chce stale osiągać jak najwyższe cele, a głównym z nich jest nieustanne wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz zaspokojenia niejednokrotnie tych nawet najbardziej wyszukanych potrzeb. Wymagający klient nie jest dla nas udręką tylko wyzwaniem, któremu staramy się zawsze sprostać.Na chwilę obecną firma posiada 4 punkty sprzedaży. Maków Podhalański, Zawoja, Sucha Beskidzka i Wadowice to miejsca , w których jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dzięki zróżnicowanemu rozmieszczeniu naszych punktów (odległość Zawoja-Wadowice to prawie 40km!) chcemy być bliżej dla jak największej ilości naszych klientów chcąc jeszcze bardziej ułatwić dostęp do tego co najlepsze.Z ważnych wydarzeń ostatnich lat z pewnością należy wspomnieć o roku 2010, który zaobfitował w jedno z najważniejszych wydarzeń w historii działalności firmy. W wspomnianych już wyżej Wadowicach uruchomiliśmy dla Państwa betoniarnię wraz z punktem sprzedaży materiałów budowlanych! Wszystko to z myślą o zapewnieniu Państwu jak najbardziej kompleksowej obsługi. Beton towarowy jest i wiele badań wskazuje na to iż jeszcze przez wiele lat będzie podstawowym asortymentem w branży budowlanej. Już teraz robimy wszystko, aby nieustannie podnosić standardy naszych usług jak i jakość produkowanego przez nas budulca.

CO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE?

Człowiek. Kompletując skład osobowy zatrudniamy doświadczonych specjalistów m.in. ds sprzedaży i pozyskiwania klienta i specjalistów branży budowlanej.  Prócz doświadczenia, naszą kadrę cechuje zawsze wysoka kultura osobista, otwartość i indywidualne podejście do każdego klienta.  W naszym przedsiębiorstwie głównym założeniem jest zatrudnianie wykwalifikowanych ludzi, za godną płacę i wytworzenie między nimi odpowiednich relacji partnerskich w przyjaznej atmosferze. To wszystko bezpośrednio oddziałuje na wysoki poziom obsługi czego Państwo doświadczycie odwiedzając którykolwiek z naszych punktów. Kompletowanie wysokiej klasy pracowników tworzących zgrany kolektyw jest jednym z priorytetów naszej firmy. 

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

Nasi pracownicy służą bogatym doświadczeniem w zakresie doradztwa produktowego. Mogą o tym świadczyć choćby wypracowane przez nich certyfikaty, będące efektem szkoleń programowych, jak i wyrazem zaufania uznanych producentów wśród których dla przykładu należy wymienić: Libet, Wienerberger, Mapei, Austrotherm, Ibf, Roto. Dzięki ciągłemu podnoszeniu jakości naszych usług oraz rozbudowie taboru transportowego jesteśmy w stanie zapewnić sprawną i rzetelną obsługę oraz szybki dowóz zakupionych towarów. Swym zasięgiem obejmujemy obszar liczący ponad 1 500 km2 !!! Poprzez wysokie standardy obsługi klienta pragniemy dać Państwu możliwość zbudowania z nami, bezpiecznych, trwałych relacji handlowych.  W naszym codziennym działaniu kierujemy się mottem: „Państwa inwestycja jest naszą inwestycją”. Realizujemy cele-Spełniamy marzenia-Podejmujemy wyzwania. Dla nas najważniejszy jest CZŁOWIEK!