Polub nas na Facebook

  1. Adresy
  2. Adresy1
  3. Adresy2
  4. Adres4
  5. Adres5
  6. KDZ

KAR-BUD - Brukarstwo

Wykonawca

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku brukarskim z wieloma, znakomicie wykonanymi realizacjami na swoim koncie. Bardzo dobrze zorganizowany i świetnie zgrany zespół ludzi to niewątpliwie jeden z największych atutów tego wykonawcy. Kierownik ekipy, Michał Pawlica od wielu lat kompletuje go z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu firma z łatwością osiąga wyznaczone sobie cele, którymi głównie są:

  • terminowe zakończenie realizacji

  • dokładność wykonania

Firma nie ogranicza się jedynie do terenu powiatu suskiego. W razie konieczności podejmuje się inwestycji na terenie m.in.: Krakowa, Żywca, Wadowic, Kalwarii jak i innych miejscowości.

Wyposażona we wszelki potrzebny sprzęt gotowa jest realizować każdą inwestycję w zakresie brukarstwa. Ekipa pod egidą Pana Michała działa kompleksowo. W momencie wykonywania Państwa podjazdu zadbają także o potrzebne instalacje elektryczne oraz ogrodzenie.

Nie często spotyka się wykonawców, dla których praca jest również ich pasją. Tak jest w przypadku Pana Michała. W sposób widoczny przekłada się to na wysoką jakość jak i sprawność wykonania realizowanej inwestycji. Zachęcamy do skorzystania z oferty tej firmy.

Kontakt do KAR-BUD:

Tel: (+ 48) 880 252 336
E-mail: pawlak3330[at]onet.eu