Polub nas na Facebook

  1. Adresy
  2. Adresy1
  3. Adresy2
  4. Adres4
  5. Adres5
  6. KDZ

F.H.U. DANKO - Piotr Kamiński


Firma Pana Piotra działa na rynku już od ponad dekady. Początkowo firma skupiała się głównie na usługach transportowych. Z upływem czasu Pan Piotr kompletował grupę znających się na swoim fachu ludzi, aby w końcu powołać do życia w ramach firmy ekipę budowlaną.
Od tamtej pory drużyna Pana Piotra pieczołowicie buduje swoją markę w sektorze budownictwa jednorodzinnego. Mając w swej ekipie fachowców z różnych dziedzin F.H.U. DANKO oddaje inwestycję „pod klucz”.


Co więcej firma posiadając zróżnicowany i nowoczesny park maszynowy może się podjąć praktycznie każdego zlecenia. Od robót ziemnych, poprzez układanie kostki brukowej i wykonanie ogrodzenia.


Firma DANKO większość swoich zleceń czerpie z tzw. polecenia co najlepiej świadczy o jakości wykonywanej przez nich pracy. Największe atuty tej firmy to terminowość i fachowość. Mając w swych szeregach doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin firma może z powodzeniem kończyć zaplanowane inwestycje w ustalonym z klientem terminie.


Prywatnie właściciel to miłośnik sportu, także tego aktywnego gdyż regularnie uprawia turystykę górską. Jego firma postara się wspiąć na wyżyny swoich możliwości realizując Państwa inwestycję dlatego zdecydowanie POLECAMY tego wykonawcę!

Kontakt:

Piotr Kamiński

www.danko-budowlanka.pl

biuro@danko-budowlanka.pl

tel. 500 530 156

Poniżej realizowana w tym momencie przez firmę inwestycja - hotel w Suchej Beskidzkiej.

hotel danko