Polub nas na Facebook

  1. Adresy
  2. Adresy1
  3. Adresy2
  4. Adres4
  5. Adres5
  6. KDZ

Firma GAN-BUD

Firma Pana Szymona Gancarczyka z siedzibą w Białce to jedna z najprężniej rozwijających się firm ogólnobudowlanych w okolicy. Mimo młodego wieku Pan Szymon posiada już ponad 5 letnie doświadczenie w realizacji różnego typu przedsięwzięć budowlanych. Od 2015 roku działa już na własny rachunek i z powodzeniem realizuje inwestycje z zakresu:

- ogrodzeń

- budowy murów oporowych

- wznoszenia domów od podstaw

- dociepleń domów

- wylewek

Firma GAN-BUD nie boi si trudnych wyzwań. W ostatnim czasie z powodzeniem zrealizowała mur oporowy sięgający 6 metrów! Na uwagę zasługuje fakt, iż wiele firm, które były brane pod uwagę przy okazji tego projektu wycofało się z jego realizacji. Jak widać dla tej firmy nie ma rzeczy niemożliwych.

O potencjale firmy z pewnością świadczą kolejne polecenia zadowolonych klientów. Jak mawia Pan Szymon „najlepszą reklamą dla niego samego jest dobrze zrealizowana inwestycja”. Efekty pracy tej firmy możecie Państwo oglądać na terenie firmy Electris w Białce. Firma z staranną dokładnością realizuje tam kolejne projekty, a pracownicy tej firmy chętnie widzieliby GAN-BUD także na swoich prywatnych podwórkach. To najlepsza z rekomendacja z możliwych!

e-mail: szymongan@interia.pl

tel. 880 037 566