SPECJALISTA DS. STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ Miejsce pracy: Maków Podhalański

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klienta indywidualnego, małych deweloperów oraz firm wykonawczych
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz doradztwo produktowe
  • budowanie trwałej relacji handlowej z klientem
  • realizowanie planów sprzedażowych oraz ich okresowe raportowanie
  • kontrolowanie terminowości płatności klientów
  • postępowanie według przyjętych schematów kontroli

Od przyszłego kandydata/kandydatki oczekujemy:

  • zmysłu handlowca
  • zaangażowania w procesy sprzedażowe
  • chęci rozwoju rozwoju
  • orientacji na wynik
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności planowania i organizowania pracy
  • znajomości obsługi komputera
  • umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie/wyższe związane ze sprzedażą lub zarządzaniem
  • doświadczenie w branży budowlanej
  • doświadczenie w handlu
  • doświadczenie w sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywujący system wynagrodzenia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych

Aplikuj: praca@gluc.com.pl